6kmedikal.com internet sitesi(Bundan sonra “Site” olarak anılacaktır) “6K MEDİKAL SAĞLIK HİZMETLERİ BİLGİSAYAR İTH.İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ”’ne aittir.(Bundan sonra “6kMedikal” olarak anılacaktır

6K Medikal sitesini inceleyen/takip eden herkes ekli maddeleri peşinen kabul edilmiş sayılır.

Site içeriğindeki Tıbbi Tanıtım bilgileri

6k Medikal’in sitesi www.6kmedikal.com un amacı tıbbi öneriler sunmak değildir. Sitemiz portföyümüzde olan ürünlerin takipçilerimize daha iyi anlatılması amacı ile kurulmuştur.

İnternet Sitemizde;

  • Sağlık Profesyonellerinin kullandığı ve Geri Ödeme kapsamındaki ürünlerin tanıtımı yapılmamakta olup sadece kod bilgileri bulunmaktadır.
  • Sitede verilen tüm bilgiler tıbbi tavsiye olmayıp, ürünlerimiz hekim önerisi ile kullanılabilir

İçerik

6kmedikal.com internet sitesinde kullanılan içerikler uzman kişiler tarafından dikkatlice incelenmekte onda sonra yayınlanmaktadır. 6k Medikal en doğru ve tam bilgiyi siteye yüklemek için maksimum çabayı gösterecektir. Buna rağmen sağlanan bilgilerin doğruluğuna, geçerliliğine veya eksiksizliğine ilişkin hiçbir beyanda bulunmaz, garanti veya güvence vermez. Olabilecek hatalardan kaynaklı yanlış yada hatalı kullanım, bu tür kullanım sonucu olabilecek her türlü maddi manevi zararlardan firmamız sorumlu tutulamaz.

6k Medikal bu internet sitesine erişiminizden veya erişememenizden ya da bu internet sitesinde sağlanan herhangi bir bilgiye (tıbbi bilgi veya başka bir bilgi) güvenmenizden kaynaklanan hiçbir hasar veya yaralanmadan sorumlu tutulamaz. Lütfen, herhangi bir tedaviyi, tıbbi cihazı veya tıbbi malzemeyi almadan veya bırakmadan önce daima bir sağlık uzmanına danışın. Bu sitede önerilen tüm tedaviler ve cihazlar, sadece emsal amaçlıdır ve hiçbir durumda siz veya başka herhangi birinin hangi tedavileri veya cihazı alması veya bırakması gerektiğine karar vermek için bu sitenin içeriğine güvenmeyiniz. Sağlık durumunuz hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa her zaman bir sağlık uzmanına (yani doktora, hemşireye, tıbbi danışmana vb) danışın.

Bu sitede linki verilen ya da referans gösterilen diğer web sitelerini detaylı olarak incelmemize rağmen, bu sitelerin içeriği ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu siteler kendi içerikleri ile sorumludur.

Bu internet sitesine veya başka yollarla 6k Medikal’e iletişim gönderenler, gerçekliği ve doğruluğu da dahil bunların içeriğinden ve sağladığı bilgilerden sorumludur. Bu internet sitesi, ziyaretçilerine bir hizmet olarak sağlanmıştır. 6k Medikal, istediği zaman herhangi bir nedenle kimseye ön bildirimde bulunmaksızın bu sitenin içeriğini silme, değiştirme veya zenginleştirme hakkını saklı tutar.

Ticari Markalar

Bu internet sitesinde yer alan ticari markalar, hizmet markaları, ticari adlar, ticari takdim şekilleri ve ürünler, ilgili ülkelerin kanunlarıyla ve uluslararası olarak korunmaktadır. Sitede bulunan ürünlerin ve hizmetlerine ilişkin tüm diğer ticari marka sahiplerinin hakları tanınır.

6kmedikal.com internet sitesinde yetkili satıcısı olduğumuz şirketlerin ürünleri bulunmaktadır. Ürünlerin Her türlü hakla Marka Üreticisine aittir. Marka sahipleri ürün ve markalarından her türlü değişikliği yapabilir

Yetkili Mahkeme

6kmedikal site içeriğinde olabilecek hatalardan yada bilgilerin hatalı kullanımından kaynaklı zararlarda sorumluluk kabul etmez haklarına saklı tutar . Tüm kanuni işlemler için ANKARA mahkemeleri yetkilidir.

Google Analytics

İş bu internet adresinde Google Inc. Tarafından sunulan web analiz hizmeti Google Analytics kullanılmaktadır. Bu web sitesine giriş yaptığınızdan itibaren sizden elde edilen bilgilerin Google tarafından kullanılabileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

Kişisel veriler

Bu sitede yukarıda bahsedilen “Google Analytics” dışında bir veri toplanmaz. Ancak herhangi bir araçla (eposta, telefon, Whatsapp, Telegram vs elektronik iletişim ürünleri) bize site üzerinden ulaşan kişilerin iletişim bilgileri iş bittikten sonra yasal süre boyunca saklanır.